رویداد تعریفی یعنی چی؟! تعریفی یک اصطلاح یزدی هست که معنیش اینه: چیزی که بقیه خوششون اومده و اومدن ازش تعریف کردن. مثلا میگن فلانی دستپختش تعریفی یه!
ماهم قراره رویدادهایی (شامل: همایش، دورهمی، دوره و کارگاه) که فاکتورهایی مثل: جذاب بودن ایده، نیاز روز بودن دارند و شرکت‌کنندگان قبلی از اون تجربه خوبی داشتن، برگزارکنندگان اون نامی یا اهل فن هستند بعبارتی رویداد تعریفی هستند توی بازه زمانی دو هفته یکبار معرفی کنیم.
از اونجایی که خیلی از این دوره‌ها به وسیله خود برگزارکننده‌ها نشر پیدا می‌کند. مثلا فردی که دنبال اون موضوع از کارگاه هست و اون آدم ها رو نمیشناسد یا جزو دایره محیطی اونا نیست. ممکنه باخبر نشه یا دیر باخبر بشه، خلاصش ما بنا بر کارمون در میوا که رویداد‌ها رو رصد میکنیم. گفتیم بیایم از این اطلاعات، رویدادهای گلچینش رو این جا بگذاریم.

معرفی رویدادها

1-کارگاه حضوری شخصیت شناسی MBTI (دوره ۷۱)

توضیح: آیا میدانید بیش از ۳٫۵ میلیون نفر در ۵ سال گذشته در بزرگترین مراکز کاری، مراکز مشاوره شغلی و مراکز بهبود روابط عاطفی در سراسر دنیا به ویژه ایالات متحده، تست MBTI را انجام داده اند. در این درس: مدیریت فردی بر اساس تیپهای ۱۶ گانه، تشخیص راحت‌تیپ شخصیتی و شناخت بهتر ترجیحات طرف مقابل، مدیریت و

واضحاً متفاوت بر روابط شخصی، تمرین کارگاهی برای شناخت کارکردهای هر تیپ
تجربه شخصی : من چون در خانواده ای که افرادی بشدت برونگرا داشت بزرگ شدم. تفاوت رفتاری با آنها داشتم و زیاد از طرف آنها درک نمی‌شدم. همیشه بخش هایی از وجود خودم را سرکوب می‌کردم. هنگامی هم که به شغل فروش روی آورده بودم بشدت نیاز داشتم بتوانم رابطه موثری با طرف مقابلم برقرار کنم. حال ممکن بود آن شخص دارای شخصیت های مختلف باشد. من بعد از کلی کتاب خواندن این کلاس را یافتم. آنجا وقتی بعد از تست افراد کلاس به هشت قسمت تقسیم شده بود، آدم هایی رو دیدم که خیلی شبیه به من بودن و خودم را پذیرفتم و خیلی چیزهای مفیدی را یاد گرفتم.

مثلا معنای واقعی درونگرا و برونگرا رو فهمیدم. ویژگی های خودم را فهمیدم و فرد مقابلم راهم میتوانم دربیاورم. مثلا میدونم وقتی فرد مقابلم تند حرف میزند، من که تیپ شخصیتی متفاوت دارم اگر برام مهمه که صحبت گرم و جذاب بمونه سرعت صحبتم را عامدانه بهش نزدیک کنم.  این دوره رو به افرادی که کار فروش میکنن، یا کارشون در ارتباط با دیگرانه و نیاز به تحلیل طرف مقابل دارند و یا دوست دارند رابطه عاطفی بهتری داشته باشند توصیه میکنم.

2- دوره آموزشی دیجیتال‌مارکتینگ

در این دوره دیجیتال مارکتینگ از مبتدی تا پیشرفته توسط افرادی که در این صنعت در حوزه عمل، بنام هستند آموزش داده میشود. در توضیحاتی که ارائه شده عنوان شده است

که قصد دارند اطلاعات کاربردی محیط کار آموزش دهند. در پایان دوره نیز امکان شرکت در دوره کارآموزی حضوری وجود دارد. در کل باتوجه به مهارت و دانشی که برگزارکنندگان در این حوزه دارا هستند، منتظر برگزاری دوره‌ای قوی از این تیم هستیم.

3- دورهمی لینکدینی‌ها

این یک دورهمی افراد حرفه‌ای لینکدین است که سه هدف: شبکه‌سازی، توانمندسازی فردی و توسعه سازمانی را دنبال می کند. در این دورهمی هربار علاوه بر

شرکت‌کنندگان مهمانانی بنا بر موضوع اعلام شده دعوت میشود که باسخنرانی موضوعی آن‌ها بقیه زمان صرف تعامل و شبکه سازی و استفاده میهمانان از یکدیگر می شود. موضوع این دورهمی: مدیریت بحران سازمان‌ها و افراد در شرایط تحریم است.

در پایان چنانچه رویداد تعریفی میشناسید ممنون می‌شویم به ما معرفی نمایید. social@meeva.ir

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)