از برنده شدن میوا در جشنواره وب ایران در شاخه کسب و کار های آنلاین زیر شاخه نیاز های تخصصی چند ماهی است که می گذرد، آن موقعه چیزی در باره برنده شدن مان ننوشتیم، اینکه چرا آن موقعه چیزی ننوشتیم چند دلیل داشت:

دلیل اول

اول اینکه بعد از آن روز شدیدا در گیر سفارش مشتریانمان بودیم و اصلا وقت نمی کردیم که جشنی بگیریم شادی بکنیم چه برسد به مطلبی که بخواهیم بنویسیم! روز ما با تهیه سفارش مشتریانمان شروع می شود و با گرفتن سفارش های جدید ادامه پیدا می کند.

دلیل دوم

آن موقعه فکر می کردیم هنوز کار های زیادی است که باید انجام بدهیم، فکر می کردیم باید تعداد انواع بسته بندی را افزایش بدهیم، سبد سفارش محصول را برای مشتریانمون پر بارتر و بزرگتر بکنیم، به این فکر می کردیم چطور بسته بندی های قشنگ تری انجام بدهیم که نشان از توجه میزبان به مخاطبش داشته باشد. به اینها فکر می کردیم، فکر هایی که روز و شب را از ما گرفته بود

دلیل سوم

ما اون موقع شرکت چندین نفری بودیم که سعی داشتیم که با همه وجود کار کنیم، هر چقدر شرکت ما بزرگتر می شد سفارش های ما هم بیشتر می شد، همه انرژی را گذاشته بودیم که به مخاطب و مشتری بیشتر از خودمان توجه کنیم.
این سه دلیلی بود که نمی ذاشت ما در مورد این جایزه و اول شدن در جشنواره وب ایران در زمینه کسب و کار های آنلاین شاخه نیاز های تخصصی چیزی بنویسم، اما الان که این مطلب را می خوانید، دسته بندی های میوا بسیار زیاد شده اند، راههای زیادی برای تزئین بسته بندی ها یاد گرفتیم و پیاده سازی می کنیم، سبدی که می توانید انواع نوشیدنی و میوه ها را در کنار مخلفاتی چون پسته و … تهیه کنید بسیار بزرگتر شده است و اکنون ما یک نیروی محتوا به مجموعه مان اضافه کردیم که برایمان از دستاورد های مان بنویسد! این مطلب را از طرف میوا برنده جشنواره وب ایران بخوانید و برای هر سفارش آنلاین پذیرایی یا از سایت استفاده کنید یا به ما زنگ بزنید!

برای نمایش پروفایل میوا در جشنواره وب اینجا را کلیک نمایید

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)