دو چالش عمده و اولیه در زمینه برگزاری یک رویداد محل برگزاری و پذیرایی است، انتخاب محل برگزاری باید همراه با متر و معیار مختلفی صورت بگیرد. از طرفی پذیرایی هم باید با رعایت مواردی انجام بشود. در ادامه دو راه حل برای این دو ارائه می کنیم.

استاد سلام یاری دهنده در انتخاب و اجاره سالن همایش و کلیه سالن ها

توصیه افراد شاخصی چون نغمه عقیلی مدیر وب سایت استاد سلام در حوزه انتخاب سالن و اجاره سالن همایش می تواند کمک کننده و یاری دهنده به شما باشد، تجربه و تلاش نغمه عقیلی در باره اجاره سالن همایش به مدد بودن در مقوله آموزش تدریس خصوصی به چشم گوگل نیز آمده و آنها اکنون در کلید واژه اجاره سالن همایش در رتبه یک نتیجه گوگل و در کلید واژه اجاره سالن در رتبه دوم گوگل قرار دارند. پس می توانید از او و مجموعه اش مشورت های لازم را در زمینه اجاره سالن و اجاره سالن همایش دریافت کنید.

میوا، سینی گردان پذیرایی شما خواهد بود.

در سایت میوا نیز می توانید به سادگی و در دو شیوه سفارش پذیرایی خود را آنلاین انجام بدهید. مهم نیست که چه مراسمی دارید، میوا برای انواع مراسم ها محصولات و انواع پذیرایی را تدارک دیده است، متناسب با برنامه تان می توانید به دو صورت سفارش بدهید. اول اینکه از بسته های پذیرایی میوا در هر میزان که بخواهید می توانید سفارش بدهید. این مهم نیست که چند عدد بخواهید، میوا آنها را در کمترین زمان برای شما تدارک می بیند.

این بسته ها تنوع بالایی دارند، ولی اگر میخواهید خودتان بسته تان را بسازید، باز میوا این امکان را دارد. شما می توانید در قسمت سفارشی سازی محتوای بسته خودتان را انتخاب کنید، در بسته تان می توانید هر تعداد میوه در نوع های مختلف انتخاب کنید نوشیدنی مورد علاقه تان را انتخاب کنید و موارد پذیرایی چون بسته مغز پسته، تخم آفتاب گردان و … را قرار بدهید. علاوه بر همه اینها می توانید نوع بسته پذیرایی را انتخاب کنید، بسته های میوا بسیار شیک و زیبا هستند و به پذیرایی شما رنگ و بوی دیگری می دهند.

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)