سه نفر در می زنند و میان داخل. دو مرد میان سال و یک نوجوان. ناخوداگاه حدس می‌زنم آنکه قدش بلندتر است مسئول برگزاری مراسم ختم است. لباس سیاه پوشیده، خسته است و کمی هم عجله دارد! آمده‌اند از نزدیک شرکت را ببینند و محتویات پک پذیرایی را انتخاب کنند.

در اتاق مدیر نیمه باز است. حرف‌هایشان زیاد طول نمی‌کشد، تیکه آخر حرفش را چند بار تکرار می کند. میخواهد که میوه ها درست به اندازه ای که باهم تعیین کردند دستچین شود. میگویند به ما اعتماد کرده اند و  آبرو و اعتبارشان در وسط است. معنی حرفهایش همین است. بعد با عجله می روند.

من میوایی ها را می‌شناسم. معتهد، خوش خلق و تمیز. برای همین گوشه ذهنم می آید که درست است به این آقا تو اوج ناراحتی و کارهای زیادش کمک می‌شود. لبخندی می‌زنم.

روز بعد خانمی محجبه می آید، دقیق من و شرکت را برانداز می‌کند و می رود در همان اتاق که با مدیر صحبت کند. از آن خانم با سلیقه هاست. اینجور وقت‌ها که مهمان‌ها زیاد است و از همه جا می‌آیند  و زمان کم است. خانواده‌ها معمولا کسی که تجربه ثابت کرده خوب از پس اینکار برمی‌آید به عنوان نماینده انتخاب می‌کنند.

چشمم به مانیتور است و خوب می دانم احتمالا این خانم بیشتر از آقایان دیروزی در آن اتاق مدیر صحبت خواهد کرد. هرچه باشد خانم‌ها به جزئیات بیشتر دقت می‌کنند. فقط یکم بیشتر طول می‌کشد و بیرون می آید. موقع بیرون رفتن صورتش گشاده‌تر است و باهمه سر راهش خداحافظی محکم‌تری می کند. احتمالا از انتخابش راضی ست.

پرس و جو که کردم این‌ها مراسم‌هاشان در حسینیه و دیگری در یک مسجد بود.

همه این عزیزان حضوری یا اینترنتی سفارششون رو ثبت می‌کنند ساعت و محل تحویل را می‌گویند و می روند.

کار میوایی ها شروع می‌شود

ازمیوه های خوب، میوه‌های تازه و خوش‌خوراک، دستچین شده، تمییز شده مابقی سفارشات که اغلب، ۵ تا ۷ قلم هست خریداری، آماده سازی می شود و  در پک پذیرایی تک نفره  مرتب چیده و ربان بسته آماده می گردد.

معمولا اینکار بین نیم روز تا یک و نیم روز وقت می‌برد. و نتیجه مجموعه ای از پک‎های پذیرایی بهداشتی، برازنده با محتویات مهمان‌پسند خواد بود. سپس سرساعت به محل مورد نظر انتقال داده می‌شود.

اگر از من بپرسید در اتاق مدیرعامل میوا چه می گذرد که همه راضی بیرون می آیند. بعدها تشکرشان را بهمراه عکس‌های پک پذیرایی مراسم ختم شان می فرستند. برایتان می‌گویم. مدیرمان چهارخدمتی که می توانیم برایشان انجام دهیم شرح می‌دهد و اگر دلشان بخواهد مشاوره برای انتخاب بهتر بهشان ارائه می‌شود.

چهار خدمات پذیرایی مراسم ختم میوا اینها هستند:
پک پذیرایی مراسم ختم

این یعنی که محتویات داخل پک میوه یا پک پذیرایی مراسم ختم دقیق توسط مشتری مشخص می‌شود. اگر اطلاعات بیشتر می خواهید اینجا را بخوانید.

میوه تمیز

بعضی از عزاداران برای مهمان های داخل منزل و یا قرار دادن بر روی میز، میوه‌های تمیز و به تعداد لازم دارند.

دیس حلوا و خرمای مجلسی، شیرینی خانگی

دیس حلوا و خرمای مجلسی که با کیفیت و با سلیقه درست می‌شود، می توانند سفارش دهند. برای دیدن نمونه های ارائه شده به اینجا مراجعه کنید.

نیروی خدمات و نظافت

نیرو که در برگزاری مراسم ختم کمک‌کار باشد.

امیدواریم با تعهد و تلاش میوایی بتوانیم رضایت شما را فراهم کنیم.

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)