میوا پذیرایی چه برند هایی را انجام داده است؟

همانطور که می دانید میوا بستری برای سفارش آنلاین پذیرایی انواع مراسم است. هر مراسمی که داشته باشید می توانید بسته های پذیرایی خود را میوا تهیه کنید. میوا در سالی که گذشت پذیرایی چند مراسم را مفتخرانه انجام داد. مراسم هایی که با همکاری برند های نام آشنا و بزرگی برگزار شد و میوا این فرصت را داشت که در کنار این مراسم بایستد!

مراسم اختتامیه ربات های پرنده دیجی کالا

مراسم اختتامیه‌ی «نخستین مسابقه‌ی ربات‌های پرنده‌ی حمل کالا» دی جی کالا در آذر ۱۳۹۵ در مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار شده است. در این مراسم نتایج رقابت تیم‌های سازنده‌ی ربات‌های پرنده‌ی حمل کالا اعلام شد و ضمن تقدیر از شورای مشورتیِ علمی و داوران مسابقه، لوح‌‌های تقدیر و جوایز نقدی به برگزیدگان بخش‌های مختلف اهدا شد. میوا پذیرایی این مراسم را در نهایت دقت و کمال انجام داد. خوشحالیم که در کنار رفقای دیجی کالا بودیم.

مجموعه ایرانگردی مارکوپولو

میوا به خوبی می داند پذیرایی برای مهمان های خارجی چقدر ظرافت باید داشته باشد و به چشم افراد توریست
می آید.
سفارش مجموعه ایرانگردی مارکوپولو برای اتوبوس های گردشگری و انواع مراسم های آنها توسط میوا انجام می شود. بچه های مارکوپولو دیروز از مشتریان ما بودند امروز از رفقای ما هستند.

مجموعه گردشگری ژیوار

ژیوار یعنی زندگی! این اسم چقدر برازنده این مجموعه است! مجموعه گردشگری ژیوار با برگزاری انواع تور های گردشگری واقعا انسان های دود گرفته شهری را به زندگی می کشاند. میوا واقعا خوشحال است که مهمان ها و مسافرین ژیوار از پذیرایی های میوا استفاده می کنند.

انجمن دیابت گابریک

مسئله پذیرایی در هر مراسمی محدودیت های خاص خود را دارد، شاید تهیه بسته هایی کاملا ارگانیک و کنترل شده برای مجموعه ای دیابتی سخت باشد. اما در میوا سفارش پذیرایی خیلی آسان است. آنها می دانستند چه می خواهند و ما می دانستیم چطور نیاز آنها را برطرف کنیم، خوشحالیم که بسته های میوا زندگی هیچ فردی را تهدید نمی کند و ما مورد اعتماد چنین انجمن قدیمی قرار گرفتیم.
ما با برند های دیگری نیز خدمت رسانی کرده ایم ، ما نایستاده ایم، به مرور شما را از همکاری هایمان مطلع خواهیم کرد با میوا باشید.

Site Footer